Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē divus vārtus guvis latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Bufalo "Sabres" komandu no 10.zaudējuma pēc kārtas.

"Sabres" ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:2, 1:2) savā laukumā zaudēja Filadelfijas "Flyers", turpinot savu neveiksmju sēriju.

Girgensons spēles 19.minūtē izvirzīja vadībā "Sabres" komandu ar 1:0. Otro reizi precīzs latvietis bija mača 59.minūtē, realizējot vairākumu un panākot spēles gala rezultātu 3:4.

Šajā mačā viņš laukumā pavadīja 19:57 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, divas minūtes pavadīja uz noraidīto soliņa, bloķēja divus metienus un uzvarēja 56% iemetienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu. Ar savu sniegumu Girgensons tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni.

Šosezon Girgensons 46 spēlēs guvis 13 vārtus un deviņas reizes rezultatīvi piespēlējis.

"Sabres" labā vārtus arī guva Tailers Eniss, bet uzvarētājiem precīzi meta Ričars Alens Umbergers, Marks Streits, Kriss Vandevelds un Maikls Rafls.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 31 punktu 46 spēlēs ir pēdējā, 16.pozīcijā.