Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē sestdien zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres", kas savās mājās pagarinājumā ar 1:2 zaudēja Sanhosē "Sharks".

Girgensons nospēlēja 16:06 minūtes, izdarīja piecus metienus pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienus, uzvarēja divos no četriem iemetieniem, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu "-1".

Jau spēles otrajā minūtē Marks Eduards Vlasičs izmantoja vairākumu un izvirzīja vadībā "Sharks". Izlīdzinājumu "Sabres" labā trešā perioda septītajā minūtē panāca Raians O'Reilijs, bet Sanhosē komandai uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva Patriks Marlo.