Rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien izdarīja latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" izbraukumā ar rezultātu 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:1) pagarinājumā zaudēja Bostonas "Bruins".

Girgensons rezultatīvo piespēli izdarīja mača 35.minūtē, palīdzot Rasmusam Ristolainenam izvirzīt "Sabres" vadībā ar 2:1. Tas latvietim bija 18. rezultativitātes punkts šajā sezonā. Viņš guvis deviņus vārtus, kā arī deviņas reizes rezultatīvi piespēlējis.

Girgensons cīņā ar "Bruins" laukumā pavadīja 20:34 minūtes, izdarot divus metienus pa vārtiem, reizi pielietojot spēka paņēmienu, bloķējot trīs metienus un uzvarot 21% iemetienu. Spēli Latvijas uzbrucējs noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

"Sabres" labā vārtus guva arī Andrejs Meszaross un Tims Šallers, bet uzvarētājiem precīzi bija divus vārtus guva Dogijs Hamiltons, bet pa vieniem vārtiem guva Kriss Kellijs un Luī Ēriksons, kurš precīzs bija pagarinājumā.

"Sabres" ar 29 punktiem 34 spēlēs ir priekšpēdējā, 15.vietā Austrumu konferencē.