Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien latvietis Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar rezultātu 0:2 piekāpās Losandželosas "Kings".

Girgensons laukumā pavadīja 10 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem un pielietoja trīs spēka paņēmienus, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.

Mača pirmajos divos periodos abas komandas spēkojās pietiekami līdzīgi, bet trešās trešdaļas pirmajā minūtē Džeroms Iginla izvirzīja vadībā "Kings" vienību. 14 minūtes vēlāk Adrians Kempe savas komandas pārsvaru dubultoja.

"Kings" vārtsargs Džonatans Kviks atvairīja visus 26 "Sabres" spēlētāju metienus.

Bufalo komanda piedzīvojusi 10 zaudējumus pēdējās 12 spēlēs. Ar 68 punktiem 71 spēlē "Sabres" ierindojas 14. vietā, saglabājot teorētiskas izredzes kvalificēties Stenlija kausa izcīņai.