Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā arī otrajā jaunās sezonas spēlē sestdien vārtus guva Bufalo "Sabres" latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, taču tas neglāba viņa komandu no zaudējuma.

"Sabres", kurā treneri ir Teds Nolans un Artūrs Irbe, ar 2:6 piekāpās Čikāgas "Blackhawks". Girgensons pirmā perioda astotajā minūtē bija pirmais pie pretinieku vārtsarga atsistās ripas un samazināja rezultāta starpību līdz 1:2.

Visā mačā Girgensons nospēlēja 15:28 minūtes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu, reizi bloķēja pretinieku metienu, kā arī uzvarēja septiņos no 13 iemetieniem. Maču Girgensons pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.