Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pēc neilga pārtraukuma trešdien, 25. novembrī, atkal piedalījās Zemgus Girgensons, taču viņa pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres" ar 2:3 zaudēja Našvilas "Predators".

Girgensons nebija spēlējis kopš 14. novembra, kad mača izskaņā saņēma spēka paņēmienu no Sanhosē "Sharks" spēlētāja Tomija Vingelsa, pēc kā latvietis ar grūtībām atstāja laukumu.

Tagad latviešu hokejists laukumā bija 14:41 minūti, pie rezultativitātes punktiem netika, izdarīja divus metienus pa vārtiem, trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja sešos no 11 iemetieniem. Viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

"Sabres" šis bija jau sestais zaudējums pēc kārtas. Uzvarētājiem vārtus guva Maiks Fišers, Kreigs Smits un Kodijs Hodžsons. "Sabres" rindās ar precīziem metieniem izcēlās Evanders Keins un Džeks Eihels.