Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē piektdien ar vārtu guvumu izcēlās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres" savā pēdējā mačā pirms jaunās sezonas ar 4:6 (0:3, 0:2, 4:1) piekāpās Kolumbusas "Blue Jackets".

Girgensonam tas bija otrais vārtu guvums četrās "Sabres" pārbaudes spēlēs.

Pēc otrā perioda "Sabres" zaudēja ar 0:5, bet tad sāka pakaļdzīšanos. Pēdējās trešdaļas piektajā minūtē Džeimijs Makgins guva "Sabres" pirmos vārtus, pēc 46 sekundēm Girgensons panāca 2:5, tad vēlreiz izcēlās Makgins un Evanders Keins, samazinot starpību līdz minimumam 4:5.

Mača izskaņā "Sabres" noņēma arī vārtsargu, ko izmantoja pretinieki, - Olivers Bjerkstrands iemeta tukšos vārtos, pieliekot punktu "Blue Jackets" uzvarai.

Girgensons mačā laukumā bija 13:49 minūtes un precīzs bija viņa vienīgais metiens pa vārtiem. Vēl latvieša kontā viens spēka paņēmiens, viens bloķēts metiens, bet spēlē uzbrucējam pozitīvs lietderības koeficients "+1".

NHL jauno sezonu "Sabres" sāks 8. oktobrī ar maču pret Otavas "Senators".