Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā sestdien Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja Monreālas "Canadiens".

Latviešu uzbrucējam rezultatīva piespēle pirmajā vārtu guvumā jau ceturtajā minūtē. Pēc Girgensona un Meta Mulsona piespēlēm vārtus guva Tailers Eniss.

Trešā perioda sākumā "Canadiens" izlīdzināja rezultātu, taču priekšpēdējā minūtē Bufalo klubs spēja atkārtoti izvirzīties vadībā un svinēt uzvaru ar 2:1.

Girgensons 23 spēlēs izcīnīja 12 (6+6) punktus.

Pēc šīs spēles "Sabres" komanda ieņem priekšpēdējo vietu Austrumu konferencē, ar 16 punktiem 23 spēlēs atrodoties 15. vietā.

Jau vēstīts, ka NHL Zvaigžņu spēles balsojuma kopvērtējumā Girgensons ir 11.pozīcijā, bet starp uzbrucējiem viņš ir augstajā piektajā vietā. Uzbrucēju kategorijā latvietis atpaliek no tādiem spēlētājiem kā Sidnijs Krosbijs, Patriks Keins, Jonatans Tēvzs un Makss Pačioreti.