Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo "Sabres" sastāvā pārbaudes spēlē trešdien atgriezās latvietis Zemgus Girgensons, tomēr viņa komanda ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:3, 0:0) zaudēja Pitsburgas "Penguins".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 15:30 minūtes, no kurām 1:25 minūtes pavadīja mazākumā. Viņš vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izdarīja trīs spēka paņēmienus un maču noslēdza ar lietderības koeficentu -1.

"Sabres" labā šajā mačā vienīgos vārtus guva Aleksandrs Nīlanders, bet "Penguins" rindās divus vārtus guva Fils Kesels, bet reizi precīzi meta Kris Letangs, Deriks Brasārs un Mets Kalens.

Nākamā pārbaudes spēle Bufalo komandai būs sestdien pret Ņujorkas "Islanders", bet 4. oktobrī "Sabres" sāks jaunu NHL sezonu.