Bufalo "Sabres" komanda ar latvieti Zemgu Girgensonu sastāvā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā otrdien piedzīvoja dramatisku zaudējumu savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:0, 0:1, 2:3) Filadelfijas "Flyers" vienībai.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 15:33 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pēc kura ripa trāpīja pa vārtu stabu, veica trīs spēka paņēmienus un bloķēja divus pretinieku metienus, noslēdzot spēli ar negatīvu lietderības koeficentu "-1". Tāpat Girgensons izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu.

"Sabres" labā ar vārtu guvumiem izcēlās Kodijs Hodžsons, Mets D'Agostini un Tailers Eniss, kamēr uzvarētājiem precīzi meta Jakubs Vorāčeks, Breidens Šens, Skots Hartnels un Vinsents Lekavaljē.

Lekavaljē ar precīzo metienu trešā perioda pēdējās sekundēs izrāva "Flyers" komandai uzvaru.

"Sabres" komanda 45 NHL regulārā čempionāta spēlēs tikusi pie 31 punkta, kas to ierindo pēdējā, 16.vietā Rietumu konferencē.