Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda sestdien piedzīvoja zaudējumu arī otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, savā laukumā ar 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) piekāpjoties Tampabejas "Lightning".

Mača rezultātu 29.minūtē atklāja "Lightning" hokejists Ēriks Kondra, taču dažas minūtes vēlāk Nikolā Delorē panāca izlīdzinājumu. Tiesa, līdz otrās trešdaļas beigām Tampabejas klubs no jauna izvirzījās vadībā, kad izcēlās Ņikita Kučerovs, bet noslēdzošajā periodā viesi guva vēl divus bezatbildes vārtus, to paveicot Stīvenam Stemkosam un Džošua Tomasam Braunam.

Vēl pašā mača izskaņā Girgensons pamanījās trāpīt pa "Lightning" vārtu stabu.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 58 sekundes, veicot trīs nesekmīgus metienus pa "Lightning" vārtiem, kā arī pielietojot divus spēka paņēmienus. Dueli latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr "Lightning" vārtos Bens Bišops atvairīja 24 no 25 "Sabres" hokejistu metieniem.

Kā zināms, neilgi pirms jaunās sezonas "Lightning" nolēma latviešu vārtsargu Kristeru Gudļevski nosūtīt uz fārmklubu Amerikas Hokeja līgā (AHL).

Jau vēstīts, ka sezonas pirmajā mačā "Sabres" ar 1:3 ceturtdien piekāpās Otavas "Senators".

Pēdējos divus gadus "Sabres" komanda bijusi vājākā līgā.