Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien Bufalo "Sabres" ar Zemgu Girgensonu sastāvā izbraukumā ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārspēja Arizonas "Coyotes".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 12:30 minūtes, no kurām 3:24 minūtes viņš nospēlēja mazākumā. Latvietis pielietoja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Šajā mačā savus pirmos vārtus NHL karjerā guva "Sabres" talantīgais aizsargs Rasmuss Dalins, kuru šogad draftā izvēlējās ar pirmo numuru. Viņš precīzi meta jau spēles trešajā minūtē, savukārt nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām Konors Šīrijs dubultoja "Sabres" pārsvaru. Trešajā periodā, trīsarpus minūtes pirms mača beigām, Džefs Skiners panāca mača gala rezultātu.

"Sabres" vārtsargs Linuss Ulmarks šajā mačā tika galā ar visiem 36 pretinieku metieniem.

Bufalo komanda ar sešiem punktiem piecās spēlēs ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē.