Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien Latvijas hokejists Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres' ar rezultātu 2:3 piekāpās Arizonas "Coyotes".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 15:50 minūtes, kuru laikā viņš izdarīja divus metienus un pielietoja divus spēka paņēmienus, iekrājot lietderības koeficentu -1. Šī Girgensonam bija otrā spēle pēc savainojuma izārstēšanas.

"Sabres" hokejisti šajā spēlē izvirzījās vadībā ar 2:0. Vispirms pirmās trešdaļas beigās vārtus guva Džeiks Eikels, bet 30. minūtē precīzi meta arī Evans Rodrigess. Taču trešajā trešdaļā "Coyotes" guva trīs vārtus pēc kārtas. Vispirms precīzi meta Makss Domi, pēc tam vārtus guva Džeimijs Makgins, taču 19 sekundes pirms pamatlaika beigām vārtus guva Radims Vrbata.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 62 punktiem 62 spēlēs ierindojas 13. vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot septiņus punktus.