Latviešu uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo "Sabres" sākusi jau kārtējo zaudējumu sēriju.

Svētdien "Sabres" hokejisti ar rezultātu 2:5 (0:1, 0:3, 2:1) izbraukumā zaudēja Filadelfijas "Flyers" komandai, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas. Aizvadītajās 18 spēlēs Bufalo izcīnījusi tikai trīs uzvaras.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 15:22 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un uzvarēja sešos no 11 iemetieniem.. Latviešu uzbrucējs 3:23 minūtes nospēlēja mazākumā, bet 1:30 minūtes – vairākumā.

Uzvarētājiem vārtus divus vārtus guva Brejdens Šens, bet pa reizei precīzi bija Mets Rīds, Zaks Rinaldo un Vinsents Lekavaljē. Tikmēr "Sabres" komandā precīzi meta Kodijs Hodžsons un Meiks Vebers.

"Sabres" šo sezonu noslēgs pēdējā vietā NHL un Austrumu konferencē.