Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēli no rezervistu soliņa noraudzījās Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis, bet viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" komanda ar rezultātu 4:3 savā laukumā pagarinājumā pārspēja Monreālas "Canadiens".

Gudļevskis aizvadītajā nedēļā tika izsaukts uz "Lightning" komandu, jo savainojumu guva pamatvārtsargs Bens Bišops. Šoreiz latvietis netika pie iespējas palīdzēt savai komandai, kamēr Andrejs Vasiļevskis atvairīja 19 no 22 pretinieku metieniem.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Tailers Džonsons, kura kontā arī uzvaru nesošais "gols" pagarinājumā, bet pa vieniem vārtiem guva Viktors Hedmans un Ondržejs Palats. "Canadiens" sastāvā precīzi meta Aleksandrs Radulovs, Šei Vebers un Kriss Terijs.

Spēles iesākumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet tad līdz otrās trešdaļas sākumam Monreālas vienība panāca 3:1. "Lightning" hokejisti trešajā periodā spēja atspēlēt divu vārtu deficītu un pagarinājumā izrāva uzvaru.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Lightning" ierindojas devītajā vietā ar 39 punktiem 36 spēlēs.