Latvijas hokeja klubs "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonas pirmās izbraukuma spēļu sērijas mačā ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Habarovskas "Amurskije tigri".

Līdz mača devītajai minūtei rīdzinieki bija izvirzījušies vadībā ar rezultātu 2:0, precīzi metot Rodrigo Ābolam un Frenkam Razgalam. Minūti pirms otrās trešdaļas beigām Nikolajs Jeļisejevs guva "Rīgas" trešos vārtus.

Noslēdzošajās 20 minūtēs Rūdolfs Maslovskis panāca jau četru vārtu pārsvaru Latvijas komandai, bet pēdējās minūtēs mājinieki guva goda vārtus.

HK "Rīgas" vārtsargs Salvis Balandis atvairīja 17 no 18 metieniem, kamēr rīdzinieki pa pretinieku vārtiem meta 36 reizes.

Ar desmit punktiem sešos mačos "Rīga" pašlaik ir astotā Ziemeļu-Rietumu divīzijas kopvērtējumā.