Latvijas komanda "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā piektdien izbraukumā ar 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) piekāpās savas divīzijas vicelīderei Karlovi Vari "Energie" no Čehijas.

Latvijas komandas labā pa vārtiem guva Kārlis Ozoliņš un Kirils Galoga.

Abas vienības pirmās divas trešdaļas aizvadīja līdzvērtīgi, noslēdzot tās neizšķirti 2:2. Tiesa, noslēdzošajā periodā Čehijas komandai izdevās lauzt cīņas gaitu un divreiz izmantot vairākumu, kas arī nodrošināja mājiniekiem uzvaru.

Šī dueļa trešajā trešdaļā 5+20 minūšu noraidījumu par uzbrukumu pretiniekam galvas un kakla rajonā saņēma "Rīga" hokejists Ēriks Golubevs.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Abas komandas iepriekš savā starpā divreiz tikās oktobrī Latvijā, kad uzvaras tika dalītas uz pusēm.

"Rīgas" komanda pēdējās sešās spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Iepriekš pirmdien un otrdien rīdzinieki ar 1:8 un 0:2 izbraukumā zaudēja savas divīzijas pastarītei Sanktpēterburgas "Serebrjanije ļvi". Izbraukuma sērijas noslēgumā komanda nākamās nedēļas sākumā tiksies ar Zalcburgas "Red Bull" no Austrijas.

Ar 41 spēlē izcīnītiem 53 punktiem "Rīga" Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņem septīto vietu desmit komandu konkurencē, bet "Energie" ar 83 punktiem 39 cīņās ir otrā.