Latvijas komanda "Rīga" otrdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Rietumu konferences otrās kārtas ceturtajā spēlē ar rezultātu 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) savā laukumā uzvarēja Maskavas "Krasnaja armija".

Pēc šīs spēles Harlamova kausa izcīņas otrās kārtas sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2.

Spēles rezultātu desmitajā minūtē atklāja Rinalds Rosinskis, bet otrajā periodā vairākumā rīdzinieki panāca 2:0, kad precīzi meta Edmunds Augstkalns. Vēl vienā vairākumā otrajā periodā HK "Rīga" guva vārtus, Rūdolfam Maslovskim panākot trīs vārtu pārvaru. Atlikušajā mačā rezultāts vairs nemainījās.

HK "Rīga" vārtos šodien nepārspējams bija Rihards Cimermanis.

Izšķirošā, piektā, spēle piektdien tiks aizvadīta Maskavā.