Par Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rīkotās Čempionu līgas uzvarētājiem otrdien kļuva Zviedrijas klubs "Lulea", kas finālā ar rezultātu 4:2 pieveica citu šīs valsts klubu Gēteborgas "Frolunda".

"Lulea" hokejisti šajā mačā veica skaistu atspēlēšanos. Vēl trešā perioda vidū komanda bija iedzinējos ar rezultātu 0:2, taču atlikušajā laikā prata gūt četrus bezatbildes vārtus. Uzvaras astoņas minūtes pirms mača beigām vārtus guva Johans Forsbergs.

Čempionu līgas turnīra izšķirošajās fāzēs dominēja Zviedrijas klubi. Pusfinālā bija iekļuvušas trīs Zviedrijas komandas, starp kurām arī Šellefteo AIK, un viena Somijas komanda - "Karpat".

Turnīrā piedalījās 44 klubi no 12 Eiropas valstīm.