Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Koba Jass otrdien Čehijas augstākās līgas čempionāta spēlē atzīmējās ar divu minūšu noraidījumu, bet Liberecas "Bili Tygri" komanda savā laukumā ar 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Litvīnovas "Verva" vienību.

Jass ar noraidījumu tika sodīts otrās trešdaļas 17.minūtē, tomēr sekojušajā mazākumā mājinieki savus vārtus nosargāja.

Uzbrucējs uz ledus pavadīja 16 minūtes un 31 sekundi, veicot divus metienus pa vārtiem, izpildot trīs spēka paņēmienus un paliekot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Iepriekš svētdien Jass atgriezās laukumā pēc piecu savas vienības spēļu izlaišanas.

Septiņās novembra spēlēs "Bili Tygri" komanda guvusi četrus panākumus.

Čempionāta kopvērtējumā "Bili Tygri" ar 31 punktu 24 mačos ieņem desmito vietu, kamēr Jēkaba Rēdliha un Jura Štāla pārstāvētā Karlovi Vari "Energie" komanda ar 28 punktiem atrodas 12.pozīcijā 14 klubu konkurencē.