Čehijas augstākās līgas hokeja čempionāta mačā labu sniegumu demonstrējis latviešu aizsargs Jēkabs Rēdlihs, kurš viņa pārstāvētajai Karlovi Vari "Energie" komandai ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja izcīnīt uzvaru regulārā čempionāta mačā.

"Energie" komanda ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:0, 3:1) pārspēja Liberecas "Bili Tygri", kuru pārstāv cits Latvijas izlases hokejists Kobas Jass.

Rēdlihs ar rezultatīvām piespēlēm piedalījās savas komandas pirmo un trešo vārtu guvumos. Tāpat latvietis nospēlēja 22 minūtes un 25 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks komandā, un iekrāja lietderības koeficentu "+3". "Energie" pārstāv arī Juris Štāls, kurš nebija pieteikumā. Tikmēr Jass "Bili Tygri" rindās nospēlēja 13:51 minūti un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.