Kanādas hokeja izlase pēc otrās uzvaras turnīrā ir kļuvusi par vadošo komandu 2018. gada pasaules junioru čempionātā, kamēr Baltkrievijas jaunie hokejisti piedzīvojuši otro zaudējumu.

Turnīra otrajā spēlē kanādieši izcīnīja vēl vienu iespaidīgu uzvaru, šoreiz ar 6:0 (1:0, 3:0, 2:0) sagraujot slovāku vienaudžus. Ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Džona Gadžovičs, bet trīs rezultativitātes punkti šai spēlē (1+2) Džordanam Kirū, kurš kļuvis par turnīra rezultatīvāko spēlētāju. "Sausā" spēle Koltonam Pointam, kurš atvairīja visus 20 pretinieku metienus pa vārtiem.

Līdz ar to Kanādas izlase, kas līdz ar baltkrieviem vienīgā aizvadījusi divas spēles, kļuvusi par turnīra līderi.

Trešdienas otrajā spēlē Šveices junioru izlase ar 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) pārspēja Baltkrievijas komandu, sagādājot tai otro zaudējumu. Šai mačā risinājās krietni vien sīvāka cīņa nekā iepriekš aprakstītajā, jo līdz trešā perioda vidum rezultāts bija neizšķirts – 2:2.

Baltkrievi trešā perioda sākumā izvirzījās vadībā ar 2:1, taču trešdaļas vidū šveicieši rezultātu izlīdzināja, un nepilnas deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām izvirzījās vadībā ar 3:2. Baltkrievu centienus vēlreiz izlīdzināt rezultātu sabojāja Maksima Suško noraidījums spēles galotnē. Nonākot pilnā sastāvā, baltkrievi mača pēdējā minūtē nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču Šveice spēja noturēt sev labvēlīgo rezultātu.

Tādējādi Baltkrievijas komandai šai turnīrā jau divi zaudējumi.