Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētais Maskavas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences pusfināla otrajā mačā ar 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) piekāpās Sanktpēterburgas SKA, kas izlīdzināja rezultātu sērijā.

Mārtiņš Karsums šai spēlē laukumā pavadīja 20 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un izpildīja trīs spēka paņēmienus.

Spēles vadībā SKA izvirzījās jau pirmajā periodā, gūstot divus vārtus skaitliskajā vairākumā - 2:0. Otrajā trešdaļā neviens no vārtsargiem netika pārspēts, bet nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Andrejs Kuteikins samazināja SKA pārsvaru līdz vieniem vārtiem - 1:2.

Spēles beigās "Dinamo" nomainīja Aleksandru Jerjomenko pret sesto laukuma spēlētāju, taču SKA izturēja un svinēja pirmo uzvaru pusfinālā. Sērijas rezultāts tagad ir 1-1.

Pirmo uzvaru Rietumu konferences pusfinālā piektdien izcīnīja arī Jaroslavļas "Lokomotiv", kas ar 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) pieveica Maskavas CSKA.

Divreiz šai spēlē "Lokomotiv" izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru - 3:1 un 2"4, un katrreiz CSKA spēja atgūt vienus vārtus, taču rezultātu izlīdzināt maskaviešiem nesanāca.

"Lokomotv" labā vārtus guva Jegors Averins, Daņiils Apaļkovs, Petri Kontiola unAndrejs Loktionovs, bet Maskavas CSKA labā - Džefs Plets, Aleksandrs Popovs un Valērijs Ņičuškins.

Arī šai sērijā rezultāts ir kļuvis neizšķirts 1-1.

Kā zināms, sērijas ilgst līdz vienas komandas četrām uzvarām.