Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā smagu uzvaru otrdien izcīnīja Ronalda Ķēniņa pārstāvētais klubs Vankūveras "Canucks", kas ar 5:4 pēcspēles metienos pieveica Našvilas "Predators".

"Canucks" spēles gaitā divreiz bija divu vārtu deficīts, bet pamatlaika izskaņu un pagarinājuma sākumu Vankūveras vienība aizvadīja mazākumā, jo piecu minūšu sodu bija nopelnījis Aleksandrs Barovss.

Ķēniņš nospēlēja 12:01 minūti, izdarīja divus metienus pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, reizi bloķēja pretinieku metienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Otra perioda izskaņā Ķēniņš nopelnīja divu minūšu sodu, bet tieši mazākumā trešā perioda sākumā vārtus guva Barovss, panākot 3:3.

"Canucks" labā vēl vārtus guva Lindens Vejs, Janiks Hansens un Kriss Higinss, bet pēcspēles "bullīšos" izcēlās Niks Bonino un Radims Vrbata. "Predators" labā vārtus guva Kodijs Frensons, Teilors Beks, Viktors Stālbergs un Maiks Fišers.