Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas piektajā mačā ceurtdien Ronalda Ķēniņa pārstāvētais klubs Vankūveras "Canucks" ar 2:1 pieveica Kalgari "Flames", tādējādi pagarinot šī dueļa sēriju.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Canucks" samazināja starpību līdz 2-3. Abu komandu nākamais mačs sestdien notiks Kalgari.

Latviešu uzbrucējs nospēlēja 9:43 minūtes, rezultativitātes punktu neguva, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi bloķēja pretinieku metienu un reizi pielietoja spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes. Viņa lietderības koeficients mačā bija neitrāls.

Pirmā perioda trešajā minūtē Deivids Džonss vadībā izvirzīja "Flames", bet "Canucks" spēja atspēlēties. Otrajā periodā Niks Bonino izlīdzināja rezultātu, bet trešā perioda sākumā Dāniels Sedīns guva "Canucks" uzvaras vārtus.