Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmsssezonas pārbaudes spēlē pirmdien pie uzvaras tika Ronalda Ķēniņa pārstāvētā vienība Vankūveras "Canucks", kas ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Arizonas "Coyotes"

Ķēniņš iepriekšējā mačā laukumā nedevās, bet pirm tam tika iespēlēts vienā maiņā ar slavenajiem brāļiem Henrīku un Dānielu Sedīniem, bet šoreiz laukumā devās ar Adamu Krakvelu un Aleksu Grenjē. Latvietis laukumā bija 12:35 minūtes, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Vienīgos vārtus mačā trešā perioda devītajā minūtē vairākumā guva Džareds Makens.

Pirms NHL jaunās sezonas "Canucks" vēl aizvadīs trīs spēles – 29. septembrī pret Sanhosē "Sharks", bet 1. un 3 oktobrī pret Edmontonas "Oilers". NHL jauno sezonu "Canucks" sāks 7. oktobrī ar spēli pret Kalgari "Flames".