Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā trešdien zaudējumu piedzīvoja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

"Canucks" komanda ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) savā laukumā piekāpās Kalgari "Flames" hokejistiem, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Vienīgos "Canucks" vārtus guva Ķēniņa maina, precīzi metot Bo Horvatam. Latvietis tajā brīdī cīnījās vārtu priekšā. Viņš šajā mačā laukumā pavadīja 13:01 minūtes, kuru laikā veica trīs spēka paņēmienus, bet spēli Ķēniņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

"Flames" hokejisti trešajā periodā guva divus vārtus, kas sekmēja uzvaru. Uzvaras "gols" tika gūts 30 sekundes pirms pamatlaika beigām, precīzi metot Krisam Raselam.

Citās Stenlija kausa spēlēs Monreālas "Canadiens" ar " 4:3 (0:1, 4:2, 0:0) pārspēja Otavas "Senators", Vašingtonas "Capitals" ar 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) piekāpās Ņujorkas "Islanders" , bet Nešvilas "Predators" ar rezultātu 3:4 (3:0, 0:3, 0:0, 0:0, 0:1) otrajā pagarinājumā piekāpās Čikāgas "Blackhawks".