Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, palīdzot Vankūveras "Canucks" ar rezultātu 5:4 pēcspēles metienu sērijā uzvarēt Ņujorkas "Rangers".

Ķēniņš piedalījās "Canucks" pirmo vārtu guvumā otrā perioda sākumā, palīdzot Šonam Matiasam izlīdzināt rezultātu 1:1. Otrā perioda 14.minūtē latvietis vēlreiz asistēja komandas biedram, piespēlējot Bo Horvatam komandas otro vārtu guvumā (2:2).

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja minūtes, kuru laikā viņš metienus pa vārtiem neizdarīja, nopelnīja divas soda minūtes, veica vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu "-1".

Ķēniņš šajā sezonā NHL aizvadījis deviņas spēles, kurās guvis trīs vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

"Canucks" labā divus vārtus guva Henriks Sedins, bet uzvaras "bullīti" realizēja Radims Vrbata.

Tikmēr citā mačā četru zaudējumu sēriju pārtrauca Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres", kas ar rezultātu 3:2 "bullīšos" uzvarēja Filadelfijas "Flyers".

Girgensons šajā spēlē divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu. Viņš laukumā pavadīja minūtes.

Tāpat Girgensons pēcspēles metienu sērijā nerealizēja "bullīti". "Sabres" komandai uzvaru "bullīšos" nodrošināja Braiens Flins.