Amerikas hokeja līgā (AHL) piektdien ar aktivitāti izcēlās Ronalds Ķēniņš, kurš izdarīja divas rezultatīvas piespēles un izkāvās, bet viņa pārstāvētā Jutikas "Comets" ar 5:2 uzvarēja Binghemtonas "Senators".

Ķēniņš divreiz asistēja "Comets" vairākumā. Pirmā perioda sākumā pēc viņa piespēles pirmos vārtus spēlē guva Brendans Gaunss, bet otrā perioda sākumā pēc viņa piespēles Hanters Šinkaruks panāca 2:1. Otrā perioda vidū Ķēniņš "izplūcās" ar pretinieku Trevisu Jūvaniku, uzvarot cīņā. Visā spēlē latviešu uzbrucējam trīs metieni pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients.

Šajā sezonā Ķēniņš piedalījies vien 14 spēlēs AHL čempionātā, izdarot četras rezultatīvas piespēles, 20 reizes metot pa pretinieku vārtiem un nopelnot 25 soda minūtes. Viņa lietderības koeficients šajās spēlēs negatīvs "-3".