Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā ar vārtu guvumu pēc ilgāka pārtraukuma izcēlies latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, sekmējot viņa pārstāvētās Vankūveras "Canucks" komandas uzvaru ar 5:0 pār Arizonas "Coyotes".

Ķēniņš spēles 27.minūtē pēc Janika Hansena metiena ieguva vārtsarga atsisto ripu un pārliecinoši raidīja to vārtos, panākot 2:0. Latvietis ar rezultativitātes punktiem nebija izcēlies kopš marta vidus, bet vārtus viņš nebija guvis 21 spēli. Šie viņam bija ceturtie vārti sezonā, bet viņa kontā ir arī astoņas rezultatīvas piespēles 29 spēlēs.

Šajā mačā Ķēniņš laukumā pavadīja 13:12 minūtes, un viņa vienīgais izdarītais metiens sasniedza mērķi. Maču latvietis noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficentu "+1".

Vēl šajā mačā "Canucks" komandā divus vārtus Janiks Vebers, bet reizi precīzi meta arī Daniels Sedins un Dens Hamhuiss. Savukārt vārtsargs Edijs Leks atvairīja visus 28 pretinieku metienus.

"Canucks" komanda nodrošinājusi sev vietu NHL Stenlija kausa izcīņā.