Viena uzvara līdz triumfam Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā šķir Losandželosas "Kings" komandu, kas pirmdien ar rezultātu 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) savā laukumā pārspēja Ņūdžersijas "Devils" vienību.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Kings" vienība izvirzījās vadībā ar 3-0 un nākamā spēle atkal norisināsies Losandželosā.

Spēles pirmie vārti tika gūti spēles 26.minūtē, kad precīzi meta Alekss Martiness, taču desmit minūtes vēlāk Anže Kopitars rezultāta pārsvaru dubultoja. 45.minūtē Džefs Kārters panāca jau 3:0 Losandželosas komandas labā, bet spēles gala rezultāts tika panākts divas minūtes vēlāk, precīzi metot Džastinam Viljamsam.

Aizvadītajā mačā "Kings" vārtsargs Džonatans Kviks atvairīja visus 22 pretinieku metienus, bet "Devils" vārtu vīrs Martins Brodērs tika galā ar 17 no 21 metiena.

Līdz šim tika viena komanda finālsērijā ir spējusi atspēlēties no 0-3, un tas notika tālajā 1942.gadā, kad to paveica izdevās Toronto "Maple Leafs". Savukārt "Kings" komanda līdz šim Stenlija kausa izcīņā nav uzvarējusi, bet iepriekšējo reizi finālā spēlēja 1993.gadā, toreiz piekāpjotiem Monreālas "Canadiens".