Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 3-3 un abām komandām būs nepieciešama izšķirošā, septītā spēle, kas sestdien notiks Sentdžonsā.

Piektdienas spēlē Kulda, kurš nelielas traumas dēļ izlaida iepriekšējo maču, protokolā atzīmējās vien ar neitrālu lietderības koeficientu.

Deviņos līdz šim aizvadītajos Kaldera kausa mačos Kulda iekrājis vienu rezultatīvu piespēli un negatīvu lietderības koeficientu - 1. Savukārt regulārā čempionāta 63 spēlēs viņa kontā bija seši vārti, 14 piespēles un lietderības koeficients +18.

AHL regulārajā čempionātā "IceCaps" komanda ar 94 punktiem 76 spēlēs uzvarēja Atlantijas divīzijā un ieņēma otro vietu Austrumu konferences kopvērtējumā. Savukārt "Penguins" ar 95 punktiem palika otrajā vietā Austrumu divīzijā, kas deva ceturto vietu Austrumu konferencē.

Kā ziņots, AHL sezonu aizvadīja uzbrucējs Raitis Ivanāns, bet vēlāk Ebotsfordas "Heat" un Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kalgari "Flames" vadība deva atļauju viņam pievienoties Latvijas hokeja valstsvienības treniņnometnei, ko gan uzbrucējs neizmantoja, aizbildinoties ar ģimenes apstākļiem.

"Heat" komanda Rietumu konferences pusfināla sērijā ar 1-4 zaudēja Toronto "Marlies" hokejistiem.

Tikmēr Kaldera kausa izcīņā nespēja iekļūt Adirondakas "Phantoms" komanda, kurā sezonas gaitā spēlēja aizsargs Oskars Bārtulis. Tagad aizsargs jau pievienojies Latvijas valstsvienībai.

Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans iepriekš izteica pieņēmumu, ka Latvijas izlase, gaidot Kuldu, pasaules čempionātam varētu pieteikt par vienu hokejistu mazāk, nekā atļauts, tomēr tas nav piepildījies.