Gatavojoties jaunajai Latvijas virslīgas hokeja sezonai, piektdien pārbaudes spēlē divu Latvijas klubu duelī "Kurbads" ar 6:3 uzvarēja "Liepāju".

Tādējādi Latvijas vicečempioni revanšējās par zaudējumu 4:6 iepriekšējā abu komandu savstarpējā pārbaudes spēlē.

Kā informē "Liepāja", pirmais periods Liepājā sākās rezultatīvi, jo jau pēc četrām minūtēm rezultāts bija 1:1, bet pirmā perioda pēdējās sekundēs "Kurbads" izvirzījās vadībā.

Otrajā periodā liepājnieki izvirzījās vadībā ar 3:2, taču turpinājumā "Kurbads" guva trīs vārtus un atguva vadību ar 5:3. Trešajā periodā Latvijas vicečempioni guva vēl vienus vārtus, svinot uzvaru mačā ar 6:3.