Divu jauniešu komandu duelī Latvijas atklātā hokeja čempionāta laikā ceturtdien "Rīga/Prizma" izbraukumā ar 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) uzvarēja "Juniors" vienību.

"Rīga/Prizma" tādējādi četrās čempionāta spēlēs tikusi pie savas otrās uzvaras, kamēr "Juniors" cieta pirmo neveiksmi trijās cīņās.

Uzvarētāju rindās vārtus guva Vjačeslavs Movko, Miķelis Freimanis, Ansis Brikainis un Henrijs Uzraugs, kura kontā uzvaru nesošais raidījums trešās trešdaļas 12.minūtē.

Tikmēr "Juniors" komandas labā vārtus guva Andris Siksnis, Artūrs Ševčenko un Ritvars Zonenbergs.

Kā zināms, abas šīs komandas startē arī Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) B divīzijas turnīrā.

Latvijas atklāta čempionāta kopvērtējumā pirmo vietu ar maksimāli iespējamajiem 12 punktiem četrās spēlēs ieņem JLSS/"Zemgale" vienība, kurai ar deviņiem un sešiem punktiem attiecīgi trijās un divās spēlēs seko "Ozolnieki/Monarch" un "SMS Credit.lv" komandas.

Tikmēr "Juniors" un "Rīga/Prizma" vienības ar sešiem punktiem attiecīgi trijās un četrās cīņās ieņem piekto un sesto vietu.