Sestdien, 18.oktobrī, Latvijas čempionāta spēlē HK "Kurbads" hokejisti ar 7:2 pārspēja HK "Mogo".

Līdz pat otrās trešdaļas beigām Vidzemes Ledus hallē ritēja līdzīga spēle. Laukuma saimnieki HK "Kurbads" pēc diviem Artjoma Ogorodņikova un viena Jurija Kļujevska metiena bija guvuši trīs vārtus, HK “Mogo” labā divi precīzi metieni izdevās Andrejam Lavrenovam un Aleksandram Baburinam.

Pēdējās trešdaļas sākumā mazliet vairāk kā minūtes laikā Renārs Undelis un Toms Zeltiņš, bet perioda pēdējās piecās minūtēs Ēriks Bisenieks un Pauls Zvirbulis vēl četras reizes pārspēja vārtsargu Renāru Kazanovu, un HK "Mogo" piekāpās HK "Kurbads" ar 2:7.