Latvijas hokeja izlase ar zaudējumu noslēgusi Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) Norvēģijas posmu, pēdējā spēlē ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:0, 0:3) piekāpjoties Francijas valstsvienībai.

Pirmā perioda izskaņā pēc Koba Jasa piespēles Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Toms Andersons, un šāds rezultāts saglabājās līdz pat trešajai trešdaļai. Francijas izlasei visa mača garumā piederēja pārsvars, un to izmantot pirmo reizi izdevās 47.minūtē, precīzi metot Žuljēnam Derosjē.

Nākamos divus vārtus Francijas izlase guva vairākumā, kad 52.minūtē izcēlās Nikolā Rics, bet 56.minūtē – Nikolā Bešs. Latvijas izlasei atspēlēties neizdevās, un turnīrs tika noslēgts ar zaudējumu.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi.