Latvijas U-16 puišu hokeja izlase piektdien Rīgā notiekošā Četru nāciju turnīra otrajā mačā ar 7:3 (4:1, 2:1, 1:1) apspēlēja Francijas vienaudžus.

Jau pirmajā trešdaļā Latvija izvirzījās vadībā ar 4:1, turklāt divus vārtus mājinieku labā iemeta Emīls Ģēģeris. Otrā perioda pirmo trīs minūšu laikā Sandis Smons un Deniss Smirnovs panāca jau 6:1, bet turpinājumā Francijai neizdevās paspēkoties par uzvaru.

Latvijas komandas sastāvā par labāko šajā mačā tika nosaukts Smirnovs, kurš guva divus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles.

Jau vēstīts, ka pirmajā mačā Latvija ceturtdien ar 5:2 apspēlēja Dāniju.

Turnīra noslēgumā Latvijai sestdien gaidāms mačs pret Norvēģijas U-16 izlasi.

Turnīrā piedalās 1999.gadā dzimušie jaunieši. Latvijas U-16 izlasi tajā vada galvenais treneris Igors Smirnovs un viņa asistents Romāns Glazkovs.

Izlasi sacensībās pārsvarā pārstāv hokeja skolas "Rīga-99" komandas spēlētāji. Tāpat tās rindās ir seši leģionāri no Somijas, Krievijas, Vācijas, ASV un Šveices.