Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionāta augstākās divīzijas trešajā spēlē ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) piekāpās Somijas vienaudžiem.

Latvijas U-18 izlase spēles 14.minūtē izvirzījās vadībā, kad precīzi meta Rihards Puide. Līdz otrās trešdaļas vidum Latvija turējās vadībā, bet tad Somija vairākumā pēc Juliusa Natinena "gola" izlīdzināja rezultātu. Septiņas minūtes vēlāk somi jau izvirzījās vadībā, gūstot vārtus skaitliskajā vairākumā.

47.minūtē Latvijas izlase nonāca iedzinējos ar rezultātu 1:3, savus otros vārtus šajā mačā gūstot Patrikam Lainem. Cīņas rezultāts atlikušajā laikā nemainījās.

Latvijas izlase šajā mačā izdarīja 32 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr Somija pa Gustava Grigala vārtiem meta 29 reizes.

Jau ziņots, ka pasaules čempionāta pirmajās spēlēs Latvija piedzīvojusi zaudējumus Kanādas un Čehijas izlasēm. Turpinājumā Latvijai būs jāspēkojas ar Šveices izlasi.