U-18 pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā Latvijas hokeja izlase ceturtdien aizvadīja trešo spēli, tiekoties ar Vācijas vienaudžiem, kuri līdz šim nebija piedzīvojuši zaudējumu, un izcīnīja skaistu uzvaru ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0).

Rezultātu šai spēlē atklāja Vācijas izlase, Janikam Valenti pirmās trešdaļas vidū realizējot skaitlisko vairākumu, taču tie palika vienīgie vāciešu gūtie vārti mačā.

Rezultāta izlīdzinājumu 17. minūtē panāca Patriks Marcinkēvičs, bet uzvaras vārtus otrā perioda vidū guva Vladislavs Barkovskis. Skaistu punktu spēles rezultātam pielika komandas kapteinis Deniss Fjodorovs trešā perioda devītajā minūtē.

Līdz ar to Latvijas izlase ar trim uzvarām trīs spēlēs ir kļuvusi par vienpersonisku līderi grupas kopvērtējumā, taču turnīra turpinājumā jāaizvada vēl divi mači – ar Dāniju un Kazahstānu. Kā zināms, ceļazīmi uz pasaules čempionāta eliti izcīnīs tikai šī turnīra uzvarētāji, bet vājākā izlase pametīs A grupu un nākamgad spēlēs B divīzijā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!