Uzvaru otrajā spēlē pārbaudes turnīrā Baltkrievijā piektdien izcīnīja Latvijas U-20 hokeja izlase, kas ar 5:3 (2:0, 2:2, 1:1) pieveica Dānijas vienaudžus.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē Pauls Zvirbulis un Ņikita Jevpalovs panāca 2:0, bet otrā perioda sākumā Pauls Hodzko un Toms Andersons palielināja Latvijas pārsvaru līdz 4:0.

Līdz otrā perioda beigām dāņi divus vārtus atguva, trešā perioda sestajā minūtē samazināja starpību līdz minimumam, bet pēc trīs minūtēm Kristaps Nīmanis pārspēja dāņu vārtsargu, neļaujot Dānijai cerēt uz izglābšanos šajā spēlē.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē ceturtdien Latvijas U-20 izlase pagarinājumā ar 3:4 zaudēja mājiniecei Baltkrievijas U-20 izlasei. Vēl turnīrā sestdien Latvija tiksies ar Austriju, kas pirmajā spēlē ar 4:3 uzvarēja dāņus.

Latvijas U-20 hokeja izlasei šīs ir sagatavošanās turnīrs pirms pasaules čempionāta, uz kuru Latvijas jaunie hokejisti dosies decembra otrajā pusē. Pirms U-20 pasaules čempionāta Latvijas juniori Kanādā aizvadīs divas pārbaudes spēles. 20. decembrī Okotoksā sacentīsies ar Čehiju un 22. decembrī Brūksā ar Dāniju.

Pēc uzvarētās spēles Latvijas u-20 izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns atzina: Ļoti labi nospēlējām gan pirmā, gan otrā perioda sākumu. Mums par laimi, veiksmīgi iekrita otrais gols, pēc kā pretinieks apjuka. Dāņi izdarīja daudz vairāk metienu pa mūsu vārtiem. Te ir jāuzteic aizsardzība, arī vārtsargs labi nospēlēja. Neskatoties uz rezultātu, spēlē spriedze bija jūtama līdz mača pašām beigām.