Latvijas U-20 hokeja izlase trešdien pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra trešajā ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās Baltkrievijas vienaudžiem, tādējādi sarežģījot savas iespējas atgriezties elites divīzijā.

Latvijas izlase jau trešajā minūtē nonāca iedzinējos ar 0:1, kad atradās divu hokejistu mazākumā. Cīņas turpinājumā rezultāts nemainījās, bet 46.minūtē Rūdolfs Maslovskis pēc Haralda Egles piespēles rezultātu izlīdzināja.

Tomēr divas minūtes pirms mača beigām Dmitrijs Ambrožeičiks vairākumā raidīja ripu vārtos, izraujot baltkrieviem uzvaru.

Latvijas izlase šajā mačā pa pretinieku vārtiem izdarīja 19 metienus, kamēr Latvijas izlases vārtsargam Matīsam Kivleniekam izdevās atvairīt 28 no 30 metieniem.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase turnīra pirmajās divās spēlēs pārspēja Austrijas un Slovēnijas komandas. Čempionāta turpinājumā latviešu sagaida spēles pret Norvēģiju un turnīra mājinieci Itāliju.Tikmēr Baltkrievijai tagad ir trīs uzvaras trīs spēlēs.

Latvijas U-20 hokeja izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātā:

vārtsargi - Matīss Edmunds Kivlenieks (Foristleikas "Lakers", MNJHL/ASV), Egils Mareks Mitens ("Rīga");

aizsargi - Kristaps Roberts Zīle, Ralfs Grīnbergs, Kārlis Čukste (visi - "Rīga"), Romāns Ņekļudovs (Kišiņevas "Platina", MHL/Moldova), Maksims Ponomarenko ("Lorenskog", Norvēģija), Kristiāns Rubīns ("Vasteras", Zviedrija), Jānis Jaks (Minesotas "Wilderness", NAHL/ASV), Kristofers Bindulis ("Soo Eagles", NAHL/ASV);

uzbrucēji - Rodrigo Ābols, Rūdolfs Maslovskis, Ruslans Ignatovičs, Frenks Razgals, Gatis Sprukts, Mārtiņš Dzierkals (visi - "Rīga"), Edgars Homjakovs (Kišiņevas "Platina", MHL/Moldova), Rūdolfs Balcers (Stavangeras "Oilers", Norvēģija), Roberts Locāns ("Karlskoga U-20", Zviedrija), Haralds Egle (Medisonas "Capitols", USHL/ASV), Oskars Batņa (Bismarkas "Bobcats", NAHL/ASV), Bruno Birzītis ("Soo Eagles", NAHL/ASV).