Latvijas komanda ”Liepājas metalurgs” piektdien nenosargāja divu vārtu pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu Somijas pilsētā Vāsā notiekošājā Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas pirmajā spēlē.

”Liepājas metalurgs” hokejisti ar rezultātu 3:5 (2:1, 1:1, 0:3) piekāpās Kazahstānas komandai Atirau "Beibaris", kuru pārstāv Latvijas vārtsargs Mārtiņš Raitums.

Jau spēles pirmajā minūtē Gunārs Skvorcovs izvirzīja vadībā liepājniekus, bet desmit minūtes vēlāk rezultāts kļuva 1:1. Līdz spēles 29. minūtei pēc Edgara Branča un Laura Bajaruna metieniem ”Liepājas metalurgs” ieguva divu vārtu pārsvaru, tomēr turpinājumā ”Beibaris” komanda guva četrus bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru.

Atirau komandas vārtus līdz otrās trešdaļas vidum sargāja Raitums, bet pie rezultāta 1:3 viņš tika nomainīts. Savukārt ”Liepājas metalurgs” komandas vārtos stāvēja Jānis Kalniņš, kurš atvairīja 18 no 22 metieniem. Piektos vārtus Kazahstānas klubs guva iemetot ripu tukšos vārtos.

Nākamajā spēlē sestdien liepājnieki spēlēs pret Ungārijas klubu Miškolcas "Polar Bears", bet svētdien spēkosies ar turnīra mājinieci Vāsas ”Sport” komandu.

Pagājušajā sezonā ''Liepājas metalurgs'' iekļuva Kontinentālā kausa izcīņas turnīra trešajā kārtā, kur piedzīvoja trīs zaudējumus trīs spēlēs.