Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Edmontonas "Oilers" līderis Konors Makdeivids regulārā čempionāta spēlē pirmdien izcēlās ar četriem vārtu guvumiem.

Viņš sekmēja "Oilers" komandas uzvaru ar rezultātu 6:2 pār vienu no NHL līdervienībām Tampabeja "Lightning".

Makdeivids guva spēles pirmos vārtus, tad viņš ar precīzu metienu otrajā periodā panāca rezultātu 3:1, savukārt trešajā trešdaļā uzbrucējs guva "hat-trick" un panāca rezultātu 5:2. Pēc tam viņš vārtu priekšā bija acīgākais cīņa par ripu un izcēlās arī ar savu ceturto "golu".

Pēc šīs spēles Makdeivids guvis 21 vārtus NHL čempionātā, bet viņa kontā ir arī 40 rezultatīvas piespēles. 61 rezultativitātes punkts viņu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ierindo dalītā trešajā pozīcijā.