Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas spēlē sestdien Krievijas izlases uzbrucējs Jevgēņijs Malkins pagarinājumā guva izšķirošos vārtus, palīdzot Pitsburgas klubam "Penguins" ar rezultātu 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) izbraukumā pārspēt Vašingtonas "Capitals" vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar rezultātu 3-2.

"Malkins jau divas minūtes bez pārtraukuma bija atradies laukumā, tomēr viņam vēl pietika pulvera, lai raidītu ripu vārtu tīklā," preses konferencē izteicās "Penguins" kluba galvenais treneris Dens Bilsmā.

Pamatlaikā pa vieniem vārtiem Pitsburgas komandas labā guva Džordans Stāls, Ruslans Fedotenko un Mets Kuks. Savukārt mājinieku rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Aleksandrs Ovečkins, bet vienus vārtus "Capitals" labā guva Niklass Bekstrēms.

Citā sestdienas Stenlija kausa izcīņas mačā savu trešo uzvaru Rietumu konferences pusfināla sērijā izcīnīja Čikāgas "Blackhawks" vienība, kas viesos ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pārspēja Vankūveras "Canucks" komandu.

Uzvarētāju labā šajā spēlē divus vārtus guva Dastins Bifuljēns, bet pa vienam precīzam metienam izpildīja Deivs Bolands un Martins Havlats, kurš ripu raidīja jau tukšos "Canucks" vārtos. Savukārt mājinieku rindās pa vieniem vārtiem guva Raians Keslers un Matss Sundīns.

Šajā sērijā rezultāts patlaban ir 3-2 "Blackhawks" labā.

Abu sēriju nākamās spēles notiks pirmdien Pitsburgā un Čikāgā.