Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta brīvdabas spēlē "Centennial Classic" Toronto "Maple Leafs" ar rezultātu 5:4 pagarinājumā pārspēja Detroitas "Red Wings".

Spēle risinājās Toronto futbola stadionā "BMO Field", un šo brīvdabas NHL spēli klātienē vēroja 40 148 skatītāju.

Cīņa iesākās piesardzīgi, un pirmie vārti tika gūti 26. minūtē, kad precīzi meta Entonijs Manta. Savukārt trešajā periodā "Maple Leafs" spēlētāji guva četrus vārtus pēc kārtas un panāca rezultātu 4:1, ar rezultatīviem metieniem izceļoties Leo Komarovam, Mičelam Marneram, Konoram Braunam un Ostonam Metjūzam.

Taču "Red Wings" savus "spārnus" nenolaida, jo atlikušo astoņu minūšu laikā prata panākt pagarinājumu. Vispirms detroitiešiem vārtus guva Džonatans Ēriksons un Dilans Larkins, bet divas sekundes pirms pamatlaika beigām Manta panāca neizšķirtu rezultātu.

Cīņa turpinājās pagarinājumā, kurā uzvaru pusotru minūti pirms beigām savai komandai izrāva Metjūzs, kurš veikli noreaģēja, kad ripa atlēca no apmales uz viņa nūjas.

Šī bija "Maple Leafs" piektā uzvara pēc kārtas.