Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionvienība Maskavas "Dinamo", ko vada Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, sestdien regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 2:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos izbraukumā piekāpās Čerepovecas "Severstaļ".

Spēles rezultātu 28.minūtē atklāja "Dinamo" hokejists Jurijs Babenko, bet izlīdzinājumu 31.minūtē panāca skandālista slavu iemantojušais Nikolajs Žerdevs, kurš veiksmīgi ar komandas biedriem izmantoja vairākumu.

Deviņas minūtes vēlāk vadībā izvirzījās jau mājinieki - arī šoreiz "Severstaļ" izmantoja vairākumu, precīzs metiens no asa leņķa padevās Anatolijam Ņikoncevam. Savukārt trešās trešdaļas pirmajā minūtē neizšķirtu spēlē panāca Konstantīns Glazačevs. Līdz pamatlaika beigām neviena no komandām nespēja gūt trešos vārtus.

Abas vienības aizvadīja papildlaiku, taču arī pēc piecām minūtēm rezultāts uz tablo saglabājās 2:2. Turpinājumā sekoja pēcspēles metieni, vienīgais precīzais metiens padevās mājinieku hokejistam Žerdevam, kurš pamatlaikā jau izcēlās ar vārtiem. Līdz ar to "Severstaļ" izcīnīja uzvaru spēlē pār "Dinamo".

Šis ir pēdējo divu gadu KHL čempionvienības otrais zaudējums pēc kārtas.

Karsums savainojuma dēļ spēlē nepiedalījās, turklāt, visticamākais, nepiedalīsies arī nākamajā, kad Maskavas klubs 2.decembrī izbraukumā spēkosies pret Ņižņijnovgorodas "Torpedo", ko vada Latvijas speciālists Pēteris Skudra.

Šīs sezonas 31 spēlē Karsums guvis 14 vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +7.

Rietumu konferencē "Dinamo" ar 65 punktiem 32 spēlēs joprojām saglabā otro vietu. Savukārt "Severstaļ" pēc izcīnītās uzvaras pakāpās tabulā ar 38 punktiem pakāpās uz 11.vietu.