Trešdien hokeja klubs ''Mogo'' Latvijas čempionāta spēlē ar 8:2 uzvarēja Pārdaugavas hokejistus. Divus vārtus ''Mogo'' labā guva Jānis Brakšs un Rustams Begovs, pa vieniem – Jānis Ozoliņš, Andrejs Smirnovs, Emīls Potapovs un Andris Siksnis, informēja "Mogo".

''Mogo'' vārtos mačā stājās Renārs Kazanovs, viņa kolēģis laukuma otrajā pusē bija Kaspars Dzierkals. Jau no pirmajām minūtēm krietni vairāk darba bija Dzierkalam. Pirmajā periodā viņu pārspēja Jānis Ozoliņš un Jānis Brakšs.

Otrajā trešdaļā trīs vārtus ''Mogo'' labā guva Rustams Begovs, Andrejs Smirnovs un Emīls Potāpovs. Kazanovs, savus vārtu atstājis sausus, perioda vidū ''Mogo'' vārtu drošību uzticēja kolēģim Henrijam Ančam.

Trešajā periodā Begovs, Brakšs un Andris Siksnis vēl trīs reizes pārspēja Dzierkalu. Pašās spēles beigās arī Pārdaugavas hokejistam Nikam Sandim Voiceščukam divas reizes izdevās pārspēt Anču, un ''Mogo'' izcīnīja uzvaru ar 8:2.

Nākamo spēli ''Mogo'' aizvadīs sestdien, 22. oktobrī 17.00, izbraukumā Vidzemes ledus hallē, tiekoties ar hokeja kluba ''Kurbads'' hokejistiem.