Ikgadējā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Visu zvaigžņu spēle šogad noslēdzās ar rezultātu 11:10 Niklasa Lidstrēma komandas labā, kura pieveica Ērika Stāla vienību.

Uzvaras vārtus 71 sekundi pirms spēles beigām guva Dalasas "Stars" uzbrucējs Luī Eriksons, raidot ripu tukšos Stāla komandas vārtos. Lidstrēma komanda trešajā trešdaļā atspēlējās no četru vārtu deficīta un guva uzvaru, sasniedzot NHL "All-Star" spēles rekordu šai ziņā.

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 4:0 Stāla komandas labā, pēc otrās viņu pārsvars bija tikai divi vārti – 6:4.

"Pie rezultāta 4:0 spēles iznākums parasti ir skaidrs, taču šī ir "All-Star" spēle, te viss beidzas tikai tad, kad beidzas," norādīja Tampabejas "Lighnting" uzbrucējs Stīvens Stamkoss.

Arī Vašingtonas "Capitals" zvaigzne Aleksandrs Ovečkins iekļuva "All-Star" vēsturē, nopelnot pirmo "bullīti" šo maču vēsturē.

Par mača vērtīgāko spēlētāju atzina Čikāgas "Blackhawks" uzbrucēju Patriku Šārpu, kurš par to saņēma jaunu automobili.

Jau rakstījām, ka šogad NHL nolēma mainīt "All-Star" spēles formātu, atsakoties no ierastās Austrumu un Rietumu divīzijas izlases, tā vietā veidojot divas kapteiņu komandas. Šogad tās bija Niklasa Lidstrēma un Ērika Stāla vienības.