Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā otrdien uzvaru sēriju pārtrauca Zemga Girgensona pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres", kas ar 1:5 piekāpās Vinipegas "Jets".

Lai gan pirmā perioda izskaņā Ņikita Zadorovs vadībā izvirzīja "Sabres", turpinājumā Teda Nolana vadītā komanda ielaida piecas ripas un piedzīvoja zaudējumu, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

Girgensons nospēlēja 20:10 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi bloķēja pretinieku metienu, kā arī reizi pielietoja spēka paņēmienu. Vēl latviešu uzbrucējs uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".