Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā Pitsburgas "Penguins" ar rezultātu 4:3 pagarinājumā uzvarēja regulārā čempionāta uzvarētājus Vašingtonas "Capitals", sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar rezultātu 4-2.

Spēles sestajā minūtē Fils Kesels izvirzīja vadībā "Penguins", bet 28. minūtē Pitsburgas komanda guva divus vārtus 33 sekunžu laikā – vēlreiz precīzs bija Kesels, kā arī "golu" iemeta Karls Hagelins. "Capitals" savu atspēlēšanos sāka ar Timotija Ošī vārtu guvumu otrā perioda izskaņā, bet trešajā trešdaļā precīzi meta arī Džastins Viljamss un Džons Karlsons.

Cīņa turpinājās pagarinājumā, un septītajā minūtē Niks Bonino raidīja ripu "Capitals" komandas vārtos, nodrošinot savai komandai vietu nākamajā kārtā.

Stenlija kausa pusfinālā "Penguins" spēkosies ar Tampabejas "Lightning" komandu, kuras rīcībā ir latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.